Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jalgratas > Toode
GARMIN Edge® 605
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab
Ülevaade
Lisa kaarte uuele Edge 605-le. See GPS vastuvõtjaga rattakompuuter on juba karbist võttes valmis sõiduks. Saad rattakompuutri andmed ja detailse kaardi, kõik ühes kompaktsest, lihtsalt kasutatavast seadmest. Sa saad isegi salvestada, analüüsida ja jagada oma andmeid kogu maailaga läbi Garmini online treeningu kogukonna. Värvilise ekraaniga ja superlahedate treeningu funktsioonidega Edge® 605-el on kõik vajalik olemas

Navigeeri
Sõida ennast unustavalt ilma, et oleks hirmu ära eksida. Edge® 605 tuleb eelsalvestatud baaskaardi ja kogu detailse Eesti kaardiga (ei toeta aadressi otsingut, juhendamist) ning sellel on lisaks microSD mälukaardipesa lisakaartide (nt. Navigeeritav ja otsinguga Eesti; Euroopa jne) ja treeningu andmete salvestamiseks. Lihtsalt torka lisavarustusena saadav detailsete kaartidega mälukaart pesasse ning saad väntamise ajal tulevaste pöörete juhiseid päikesevalguse käes loetaval värvilisel ekraanil. Edge kinnitub lihtsalt komplektis olevasse rattahoidikusse, et juhendada sind sihtpunkti.

Saa vajalik info
Edge® 605 automaatselt mõõdab sinu kiirust, distantsi, aega, põletatud kaloreid ja kõrgust. Veelgi detailsemateks andmeteks hangi endale Edge 705, mis suudab jälgida pulssi, pedaalimis rütmi, tõusu ja langust. Mõlemal seadmel on kõrgtundlik vastuvõtja, mis tagab signaali ka metsas ning kõrghoonete läheduses, samuti on menüüs kiiresti liikumiseks mugav juhtnupp. Nagu ülejäänud Edge perekond, nii ka Edge 605`el on palju lahedaid funktsioone:

Virtuaalne partner funktsiooniga saad võistelda virtuaalse konkurendiga sinu poolt määratud distantsi ja kiirusega. Treeningu reziimis saad võistelda eelnevalt salvestatud treeningute vastu, nii saad võrrelda oma hetkelist ja varasemat sooritust sama sõidu lõikes. Automaatne paus peatab taimeri, kui
sa aeglustad või jääd seisma ning jätkab uuesti, kui sa tõstad kiirust. Nii saad keskenduda sõidule. Automatne ringi lugemine loeb iga kord uue ringi, kui läbid kindlaksmääratud asukoha või sõidad etteseatud distantsil.

Jaga,salvesta ja analüüsi
Tegid tublit sõitu nin nüüd tahad oma treeningut salvestada ja analüüsida. Lihtsa USB ühendusega saad sa ühineda ülemaailmse ratturite võrgustikuga läbi Garmin Connect™ uus lehekülg andmete jagamiseks ja analüüsiks. Loomulikult saad andmeid ka analüüsida Garmin Training Center tarkvaraga.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee