Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Auto GPS Garmin Nüvi 2495LM
Hind: 199 €
Soodushind –15%: 169 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Lase nüvi 2495LM gps seadmel juhtida teed pööratava puuteekraaniga ja võimsate navigeerimis funktsioonidega. See sisaldab tasuta seadme eluaegseid liiklusinfo ja Euroopa kaardiuuendusi, hääle tuvastust jpm.

Puute- ja häälnavigatsioon
Tänu uuenduslikule häältuvastusele saad juhtida nüvi 2495LM-i oma häälega, mis võimaldab sul hoida mõlemad käed roolil. Lihtsalt aktiveeri nüvi kohandatava häälkäsklusega ja vali selgelt ekraanil kuvatavaid menüüvalikuid. Kui sa parajasti ei sõida, võid endiselt kasutada nüvi 2495LM-i intuitiivse puuteekraani abil.
Garmin Guidance 2.0 võimaldab sul hõlpsalt leida aadresse ja teenuseid ning viib su sihtkohta häälkäsklustel põhinevate üksikasjalike suunajuhiste abil, öeldes sulle ka tänavate nimed. Seadmele on peale laaditud korralikud Euroopa (45 riiki) kaardid ja rohkem kui 8 miljonit huviväärset punkti, millele saad lisada veel omaenda huvipunkte.

Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused
Eluaegsete TASUTA kaardiuuendustega on sinu käsutuses alati kõige ajakohasemad kaardid, huvipunktid ja navigatsiooniinfo. Kaardiuuendusi saab ilma registreerimise, uuendustasude ja tähtaegadeta kuni neli korda aastas alla laadida.

Reavahetuse info õigeaegselt
Enam ei ole vaja huupi arvata, millises sõidureas pead eesoleva pöörde tegemiseks olema. Valitud suurlinnapiirkondades teeb photoReal ristmikuvaade tundmatutel ristmikel ja mahasõitudel navigeerimise ülimalt lihtsaks. Kui lähened mahasõidule või ristmikule, poolitab nüvi 2495LM ekraani ja näitab sulle realistlikku kujutist sinu marsruudil olevatest ristmikest koos liiklusmärkide ja nooltega, mis suunavad su õigesse sõiduritta.

Rohkem kui lihtsalt navigatsioon
Punktist punkti navigeerimine on vaid algus. nüvi 2495LM on varustatud microSD™-kaardipesaga, nii et saad salvestada ja kasutada üksikasjalikke cityXplorer™-kaarte või Garmin Garage keskkonnast tasuta alla laadida erinevaid hääli ja sõidukeid. Bluetooth®-ühenduse abil saad teha ja vastu võtta käed-vabad kõnesid, samas kui kahesuunalise vaate funktsioon võimaldab sul hoida nüvi vertikaalselt või horisontaalselt, mis teeb seadme kasutamise sõitmise või kõndimise ajal eriti mugavaks. „Kus ma olen?“ („Where Am I?“) hädaabilokaator annab sulle sinu täpsed laius- ja pikkuskoordinaadid, lähima aadressi ja ristmiku ning lähimate haiglate, politseijaoskondade ja muu vajaliku asukohad, samas kui Enhanced Exit Services funktsioon annab sulle infot teenindusasutuste kohta, millele oled maanteel sõites lähenemas.


² Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused annavad sulle õiguse saada aastas kuni neli kaardiinfo uuendust vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse ja ainult sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik tööiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Need allalaaditavad uuendused on nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmele peale laaditud. Garmin võib sinu eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud nüvi-tootega kaasas olevat lõppkasutaja litsentsilepingut.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee