Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Auto GPS Garmin Nüvi 1250 (NO)
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Nüvi 1250 (NO) sisaldab 45. Euroopa riigi kaarte ning Teil on võimalus uuendada kaarte 90 päeva jooksul peale ostmist TASUTA.

PS! Nüvi 1250 (NO) sisaldab Eesti, Läti ja Leedu kiiruskaameraid!


nüvi 1250 on uus portatiivne ja taskukohane navigaator. See väga õhuke GPS tuleb eelsalvestatud kogu Euroopa detailsete kaartidega, nimetab tänavanimesi, pakub jalakäija navigeerimise võimalusi ja arvutab kõige kütuse-säästlikuma teekonna.

Navigeeri linna ühistransporti kasutades
Oma edasi-arendatud jalakäija navigeerimis võimalustega nüvi® 1250 on ideaalne reisikaaslane linnas.?Tead, kuhu kõndida, kust saada bussi, metroo, trolli, trammi või mõne muu transpordi vahendi peale ja kaua sõit sihtkohta aega võtab.

Võta ta kaasa
nüvi® 1250 on 25% õhem, kui vanemad Nüvi seeria seadmed, saad võtta oma Nüvi 1250 kaasa kõikjale. See mahub lihtsalt sulle tasku või käekotti ja selle laetav liitium-ioon aku teeb navigeerimise mugavaks nii jalgsi kui ka autoga.

Juhatab hääljuhistega
nüvi® 1250`l on väga lihtne kasutajaliides ning selle esilehel on sul kaks valikut "Kuhu?" ja "Vaata kaarti". Värvilisel puuteekraanil saad lihtsalt otsida aadresse ja teenuseid ning nüvi viib sind kohale hääljuhistega. Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) ning digitaalne kõrguste kaart. nüvi® 1250`sse saad laadida kasutaja huvipunkte (POI`si) ja navigeerida geotaggitud piltideni. HotFix satelliitide ennustamis funktsiooniga arvutab Nüvi sinu asukoha kiiremini ning selle super-kiire kaardi joonestamine tagab sujuva kasutajaliidese.


Mine navigeerimisest kaugemale
Navigeerimine on alles algus. nüvi® 1250 säästab kütust ja raha tänu ecoRoute funktsioonile - arvutab kõige kütuse säästlikuma teekonna, jälgib kütuse kulu jpm. nüvi® 1250 sisaldab palju reisi abisi sealhulgas JPEG piltide vaatleja, maailma kellaajad, automaatne üleminek õigele ajavööndile, valuuta ja ühikute teisendaja, kalkulaator jne. Lisaks saad alla laadida Google Panoramio pilte läbi Garmin Connect Photos veebilehe ning navigeerida nendeni. nüvi® 1250 seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi ning sellel on Garmin Lukk, varguse-vastane funktsioon. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku.


NB! Antud toode ei ole algses müügipakendis, vaid on Garmini tehases ümberpakendatud valgesse Garmini originaalkarpi. Vastavalt mõnede riikide seadustele ei tohi tootja poolt jaemüüjatelt tagasivõetud kaupa müüa kui uut ja seetõttu pakendatakse tooted ümber. Toode on täiesti uus ja kasutamata ning kehtiva 1 aastase garantiiga.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee