Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Fitness > Toode
GARMIN Vivofit must
Hind: 89 €
Soodushind –15%: 76 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Fotod Pakend sisaldab Tehniline info

Mis iganes tasemel on Sinu füüsiline aktiivsus, sa juba tead, milliseid samme sa pead tegema, et parandada oma tervist täna, homme ja ka tulevikus. Ja kuigi tundub lihtne tõusta toolilt tihemini, et liikuda, siis säilitada seda sihikindlut on oluliselt raskem. Vivofit muudab need kavatsused Sinu alatisteks harjumusteks. See on ainus fitness kell, mis seab sulle igapäevased personaalsed eesmärgid, jälgib Sinu progressi ja tuletab meelde kui on aeg ennast liigutada.

vivofit


Personaalsed igapäevased eesmärgid


Vivofit õpib Sinu praeguse füüsilise aktiivsustaseme, ning seejärel määrab Sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui oled saavutanud eesmärgi, kohandab vivofit eesmärgi järgmiseks päevaks, viies Sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Läbi tasuta fitness kommuni Garmin Connect, saad teenida virtuaalseid medaleid ja näha oma edusamme.
Kuvab aega ja "Aeg liikuda"


Uuringud näitavad, et pikaajalised seisakud nagu istumine, vähendab keha võimet toota rasva põletavaid ensüüme. Võid seda vältida, tehes aeg ajalt lühikesi jalutuskäike päeva jooksul. Ja kui sa peaksid unustama ennast liigutada, annab vivofit sellest märku. Punane liikumisriba ilmub ekraanile iga tunni järel, mil oled kohapeal istunud ja suureneb, kui oled liiga kaua paigal. Lihtsalt kõnnid paar minutit ja punane joon kaob.


time to move


Püsi liikumises


Kui olete valmis võtma järgmise sammu aktiivsema elu poole, siis vivofit-il on lisavõimalusi, et hoida sinu motivatsiooni. Kasuta pulsivööd koos vivofit-iga, et salvestada oma pulsi näidud ja saada täpset infot põletatud kalorite hulga kohta, mis tahes aktiivsel tegevusel (jooksmine, jalgratta sõit, jõusaal jne.). Täpsemaks kalorite jälgimiseks saad luua konto MyFitnessPal-is ja siduda see oma Garmin Connect kontoga. See võimaldab võrrelda tarbitud kaloreid oma kulutatud kalorite hulgaga, mida vivofit arvestab kogu päeva jooksul. Samuti saad Garmin Connect keskkonnas liituda teiste vivofit kasutajatega ning esitada neile väljakutseid või võistelda sõpradega.
Töötab alati


Vivofit jälgib Sinu edusamme 24/7, ning töötab rohkem kui aasta ilma akusid vahetamata. Määra öö režiim, kui sa magama lähed ja vivofit jälgib Sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis rahulikult liigutasid ja millal magasid rahutult. Vivofit on veekindel - võid rahulikult pesemas käia või kõndida vihmas.


vivo sync


Püsi ühenduses


Ühe nupuvajutusega saad juhtmevabalt sünkroniseerida vivofit-i Garmin Connect-ga, et näha ülevaadet oma edusammudest, liituda väljakutsetega ja teenida virtuaalseid medaleid motivatsiooni lisamiseks. Võid kasutada Garmin Connect-i läbi arvuti või ühilduva mobiilseadme Garmin Connect™ Mobile rakendusega.


screenshots


vivofit
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee