Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Auto GPS Garmin Nüvi 2585TV
Hind: 319 €
Soodushind –15%: 249 €
Arvamused (9)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Multifunktsionaalne nüvi 2585TV ühendab parima mõlemast maailmast: tipptasemel navigeerimine ja meelelahutus – TV, video ja muusika – on kõik koondatud ühte õhukesse seadmesse, millel on suur, aga mugavalt kaasaskantav 5-tolline (12,7 cm) puuteekraan.

Sõida nii, kuidas vaja
nüvi 2585TV on varustatud navigatsioonimootoriga Guidance 2.0, mis sisaldab kiiremat ja intuitiivsemat kasutajaliidest, tagades otsingute ja marsruutide koostamise suurema kiiruse ja täpsuse. Sõidurajaabi koos ristmikuvaatega photoReal™ kuvab fotorealistlikult teel olevaid liiklusmärke ja ristmikke, et anda selge pilt õige sõiduraja valimiseks ristmikel ja mahasõitudel. Garmini eksklusiivne ristmikuvaate andmebaas sisaldab ligi 65 000 Euroopa ristmike vaadet – neli korda rohkem kui varasemad nüvi mudelid.


Vaata nii, kuidas tahad
nüvi 2585TV sisaldab hulgaliselt meelelahutusfunktsioone, sealhulgas TV, raadio koos salvestus- ja taasesitusvõimalusega, MP3 audio, audioraamatud ja palju muud, nii et saad teel olles asjadega kursis olla. Nüüd saad oma lemmiktelesaated, spordisündmused ja filmid endaga kõikjale kaasa võtta. nüvi 2585TV abil saad need salvestada enne teele asumist või vaadata telesaateid ka otse – valik on sinu. Seadme võimas DVB-T MPEG2/H.264 vastuvõtja ja antennid tagavad sulle parima võimaliku vaatamiselamuse ja levi isegi siis, kui reisid välismaal.

Samuti võid kasutada seadet videomängijana kodus või reisil, ühendades nüvi 2585TV teleriga ja esitades oma videoid suurel teleriekraanil.

Väldi liiklusummikuid
Väldi hilinemist tänu meie kõige ulatuslikumale liiklusummikute vältimise süsteemile 3D Traffic, mis annab sulle seadme kasuliku tööea jooksul TASUTA parima ja igakülgseima ülevaate liiklusolukorrast. Me kontrollime liiklustingimusi rohkem kui 2 miljardit korda kuus, nii et sul on võimalik ummikuid hõlpsalt vältida ja õigeks ajaks kohale jõuda. Bluetooth®-ühendus võimaldab sul teha ja vastu võtta käed-vabad telefonikõnesid.

Midagi enamat kui lihtsalt navigeerimine
nüvi 2585TV on varustatud Garmini ainulaadse ohutuskaamerafunktsiooniga. Samuti võid oma nüvi personaliseerimiseks keskkonnast Garmin Garage™ tasuta alla laadida erinevaid hääli ja sõidukeid. Selleks, et olla kindel, mis toimub sinu sõiduki taga, ühenda seadmega tagurdamiskaamera.

Nutika kinnituse abil on seadet lihtne sõidukisse paigaldada või sõidukist kaasa võtta. Tänu täiendavatele intelligentsetele funktsioonidele lülitub seade auto käivitamisel automaatselt sisse ja kui võtad oma nüvi 2585TV autost kaasa, jätab seade meelde parkimiskoha, nii et sul on lihtne leida tee tagasi autoni.

Kiirlokaator „Kus ma olen?“ („Where Am I?”) annab sinu asukoha täpsed laius- ja pikkuskraadid, lähima aadressi ja ristmiku ning info lähimate haiglate, politseijaoskondade ja muude asutuste kohta, samal ajal kui Enhanced Exit Services funktsioon teatab sulle, millised teenindusettevõtted maanteel sõites sinu teele jäävad.


¹ Eluaegseid TASUTA liiklusinfo uuendusi ei saa üle kanda teistele isikutele või teistesse Garmini toodetesse. „Eluaegne“ tähendab sinu Garmini liiklusinfo vastuvõtja kasulikku tööiga (seni, kui sul on olemas ühilduv Garmini GPS-seade) või perioodi, mille jooksul Garmin saab liiklusinfot oma liiklusinfoteenuse osutajalt, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Sisuinfo liikluse kohta ei ole saadaval kõikide piirkondade kohta. Täielikud tingimused leiad liiklusinfo piirkondade alt ja programmi litsentsilepingust.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee