Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Auto GPS > Toode
Auto GPS Garmin Nüvi 3590LMT
Hind: 349 €
Soodushind –15%: 296 €
Arvamused (5)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Tänu Garmin Guidance 3.0, tellimusvabale liiklusinfole, eluaegsetele tasuta Euroopa kaardi uuendustele, täpsemale sõiduridade abile ja paljule muule, pakub Nüvi 3590LMT kõige laiaulatuslikumat navigeerimis võimalust.Navigeeri puudutuse või hääelga
Nüvi 3590LMT mitte ainult ei ütle sulle, kuhu pöörata vaid kuulab ka su häälkäsklusi. (Ei tööta Eestis!) Selle innovatiivse kõne tuvastusega saad sa juhtida Nüvi oma hääle abil - samal ajal käsi roolilt tõstmata. Lihtsalt aktiveeri nüvi kohaldatava häälkäskluse abil ja saad liikuda ekraanil kuvatavas menüüs oma hääle abil. Anna käsklus "Find address" ja navigeerimise alustamiseks ütle aadress. Kui sa oled sõidu lõpetanud, võid seadet käsitleda selle 5 tollise (12.7 cm) klaasist puuteekraani pealt.

Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused
Eluaegsete TASUTA kaardiuuendustega on sinu käsutuses alati kõige ajakohasemad kaardid, huvipunktid ja navigatsiooniinfo. Kaardiuuendusi saab ilma registreerimise, uuendustasude ja tähtaegadeta kuni neli korda aastas alla laadida.

Puute- ja häälnavigatsioon
Tänu uuenduslikule häältuvastusele saad juhtida nüvi 3590LMT-d oma häälega, mis võimaldab sul hoida mõlemad käed roolil. Lihtsalt aktiveeri nüvi kohandatava häälkäsklusega ja vali selgelt ekraanil kuvatavaid menüüvalikuid. Kui sa parajasti ei sõida, võid endiselt kasutada nüvi 3590LMT-d intuitiivse puuteekraani abil.
Garmin Guidance 3.0 võimaldab sul hõlpsalt leida aadresse ja teenuseid ning viib su sihtkohta häälkäsklustel põhinevate üksikasjalike suunajuhiste abil, öeldes sulle ka tänavate nimed. Seadmele on peale laaditud korralikud Euroopa (45 riiki) kaardid ja rohkem kui 8 miljonit huviväärset punkti, millele saad lisada veel omaenda huvipunkte.

Väldi liiklusummikuid
Meie kõige ulatuslikuma liiklusinfosüsteemi 3D Traffic eluaegsete TASUTA liiklusinfouuendustega aitab nüvi sul vältida ummikuid. Me kontrollime liiklustingimusi rohkem kui 2 miljardit korda kuus, nii et saad hõlpsalt oma marsruudi ümber kavandada ja õigeks ajaks kohale jõuda.

Reavahetuse info õigeaegselt
Enam ei ole vaja huupi arvata, millises sõidureas pead eesoleva pöörde tegemiseks olema. Valitud suurlinnapiirkondades teeb photoReal ristmikuvaade tundmatutel ristmikel ja mahasõitudel navigeerimise ülimalt lihtsaks. Kui lähened mahasõidule või ristmikule, poolitab nüvi 3490LMT ekraani ja näitab sulle realistlikku kujutist sinu marsruudil olevatest ristmikest koos liiklusmärkide ja nooltega, mis suunavad su õigesse sõiduritta.

Rohkem kui lihtsalt navigatsioon
Punktist punkti navigeerimine on vaid algus. nüvi 3590LMT on varustatud microSD™-kaardipesaga, nii et saad salvestada ja kasutada üksikasjalikke cityXplorer™-kaarte või Garmin Garage keskkonnast tasuta alla laadida erinevaid hääli ja sõidukeid. Bluetooth®-ühenduse abil saad teha ja vastu võtta käed-vabad kõnesid, samas kui kahesuunalise vaate funktsioon võimaldab sul hoida nüvi vertikaalselt või horisontaalselt, mis teeb seadme kasutamise sõitmise või kõndimise ajal eriti mugavaks.
„Kus ma olen?“ („Where Am I?“) hädaabilokaator annab sulle sinu täpsed laius- ja pikkuskoordinaadid, lähima aadressi ja ristmiku ning lähimate haiglate, politseijaoskondade ja muu vajaliku asukohad, samas kui Enhanced Exit Services funktsioon annab sulle infot teenindusasutuste kohta, millele oled maanteel sõites lähenemas.

Kiiruskaamerad
Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt nüvi 3590LMT antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud kiiruskaamerad enamik Euroopa riikide kohta.

Käed-vabad kõned
Käed-vabad helistamiseks integreerib nüvi 3590LMT Bluetooth® traadita tehnoloogia sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga. Ühenda see lihtsalt oma ühilduva Bluetooth-funktsiooniga telefoniga ja räägi nüvi 3590LM kaudu käsi kasutamata, keskendudes teel toimuvale. Helistamiseks vali number seadme puuteekraanilt. Kõnele vastamiseks vajuta lihtsalt ekraanile ja kõnele seadme sisseehitatud mikrofoni. Mugav ühe puudutusega kontaktide ja huvipakkuva valimine.


¹ Eluaegseid TASUTA liiklusinfo
uuendusi ei saa üle kanda teistele isikutele või teistesse Garmini toodetesse. „Eluaegne“ tähendab sinu Garmini liiklusinfo vastuvõtja kasulikku tööiga (seni, kui sul on olemas ühilduv Garmini GPS-seade) või perioodi, mille jooksul Garmin saab liiklusinfot oma liiklusinfoteenuse osutajalt, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Sisuinfo liikluse kohta ei ole saadaval kõikide piirkondade kohta. Täielikud tingimused leiad liiklusinfo piirkondade alt ja programmi litsentsilepingust.
² Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused annavad sulle õiguse saada aastas kuni neli kaardiinfo uuendust vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse ja ainult sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik tööiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Need allalaaditavad uuendused on nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmele peale laaditud. Garmin võib sinu eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud nüvi-tootega kaasas olevat lõppkasutaja litsentsilepingut.


GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee