Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport

Avaleht > Eluaegne kaardiuuendus

Garmini auto gps seadmele, millel on tehases eelsalvestatud kaart, on võimalik laadida eluaegset kaardiuuendust ehk nüMaps Lifetime litsentsi.

Mida see siis tähendab?
Kui sul on näiteks eelsalvestatud Euroopa kaardiga auto GPS seade, mille kaart on juba vana ja soovid seda uuendada, siis üks võimalustest on soetada seadmele eluaegne kaardiuuendus. Seda saab osta siit Euroopa nüMaps Lifetime™

Selle raames on sul võimalik oma konkreetsele Garmin GPS seadmele saada uuendusi kuni 4 korda aastas nii kaua, kuni sul seade kestab. Uuendusi saad laadida otse tootja kodulehelt ja pole vajadust kuskile kohale sõita. Ostad ainult interneti teel või kohapealt eluaegse kaardiuuenduse kupongi/koodi, aktiveerid ja saadki juba alla laadima minna.

Maksad korra - uuendad terve elu
See ühekordne ost annab sul ligipääsu kõige uuemale kaardiinfole tänavate, teede, huvipunktide jne. kohta kohe, kui uued kaardid on saadaval. Seejärel saad uued andmed netist allalaadida oma Garmin seadmesse kuni neli korda aastas oma Garmin seadme eluea jooksul.

Kuidas see töötab?
Eluaegse kaardiuuenduse kasutamiseks on sul vaja ühilduvat Garmin seadet, arvutit ja USB arvutijuhet. Kuutasusi ja muid hoolduskulusid ei kaasne; maksad ainult korra. Kui soovid oma seadme kaarte uuendada, ühenda seade arvutiga ja logi sisse myGarmin keskkonda, kus on juba kõige uuemad kaardid valmis laadimiseks seadmesse. Uusi kaardi andmeid kogutakse pidevalt ja need on saadaval sinu jaoks kuni neli korda aastas.

Allalaadimine:
Kaardiuuenduste allalaadimine võtab vastavalt interneti ühenduse kiirusele ligi 3 - 5 tundi. Palun
varuge kannatust!


Tingimused ja piirangud:

Eluaegne Euroopa kaardiuuendus. Kui sa soetad eluaegse Euroopa kaardi uuenduse, saad sa kuni neli (4) kaardiuuendust aastas, kui sellised uuendused on saadaval Garmin`i veebilehel, ühele (1) ühilduvale Garmin seadmele seni, kuni sinu toote kasutatav eluiga lõppeb või kui Garmin ei saa enam NAVTEQ`ilt kaardiuuendusi, ükskõik milline on lühem aeg. Tellimuse käigus saadavad uuendused on sama toote uuendused , mis oli ostes algselt seadmesse eelsalvestatud. Mõnel juhul ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt vaba mälu kaardiuuenduste laadimiseks ning sa pead valima uuendamiseks piiratud kattuvusega kaardi. Garmin võib tühistada sinu tellimuse ükskõik mis ajal, kui sa rikud selle lepingu ükskõik millist tingimust. Sinu kaardiuuenduse eluaegset tellimust ei ole võimalik üle kanda teisele isikule või teisele Garmin seadmele.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee