Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport

Avaleht > Kauplused

TALLINN
Aadress: Väike - Paala 1  
Avatud: E - R 9-18
Telefon: +372 601 0000
Mobiil: +372 52 65 690
E-Post: tallinn@itshop.ee
Müügijuht: Mart Abro (mart.abro@itshop.ee)


TARTU
Aadress: Ringtee 75 (Lõunakeskus)  
Avatud: E-P 10-21
Telefon: +372 731 0737
Mobiil: +372 52 25 504
E-Post: tartulk@itshop.ee
Müügijuht: Marek Luts (marek@itshop.ee)


NARVA
Aadress: Tallinna mnt. 19c (FAMA keskus)  
Avatud: E-L 10-19, P 10-17
Telefon: +372 356 6414
Mobiil: +372 52 71 493
E-Post: fama@itshop.ee
Müügijuht: Sergei Repetuns (sergei@itshop.ee)


RAKVERE
Aadress: F.G. Adoffi 11 (Kroonikeskus)  
Avatud: E - R 10-19, L 9-17
Telefon: +372 322 5410
Mobiil: +372 50 23 380
E-Post: krooni@itshop.ee
Müügijuht: Janek Seidelberg (janek@itshop.ee)


RAKVERE
Aadress: Rägavere tee 37
Avatud: E - R 9-18, L 9-16
Telefon: +372 322 3456
Mobiil: +372 51 30 349
E-Post: rakvere@itshop.ee
Müügijuht: Janek Seidelberg (janek@itshop.ee)

 

VILJANDI
Aadress: Jakobsoni 11/ Kivi 2
Avatud: E - R 9-18, L 9-16
Telefon: +372 433 3122
Mobiil: +372 50 10 689
E-Post: viljandi@itshop.ee
Müügijuht: Rain Tääker (rain@itshop.ee)

 

PÄRNU
Aadress: Papiniidu 5A/1 (Silla keskuses, enne Bauhofi)
Avatud: E - R 9-18, L 9-16
Telefon: +372 443 3141
Mobiil: +372 51 01 416
E-Post: parnu@itshop.ee
Müügijuht: Urmo Nael (urmo@itshop.ee)

 

JÕHVI
Aadress: Narva mnt. 5 (Bussijaama vastas)
Avatud: E - R 9-18, L 9-16
Telefon: +372 335 6253
Mobiil: +372 51 77 755
E-Post: johvi@itshop.ee
Müügijuht: Margit Kollo (margit@itshop.ee)

 

Kättesaadav internetis:
E-Pood: http://www.itshop.ee

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee