Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport

Avaleht > Tasuta kaardiuuendus

Kõik Nüvi, Zümo ja dezl GPS seadmed sisaldavad 45. Euroopa riigi kaarte ning Teil on võimalus uuendada kaarte 90 päeva jooksul peale ostmist TASUTA.

nüMaps Guarantee™`ga saad endale kõige uuemad olemasolevad kaardid ja navigeerid stressivabalt. Lihtsalt registreeri oma uus Garmin või Zümo seade myGarmin lehel 90 päeva jooksul pärast seadme esmakordset kasutamist ning sul on võimalus vaadata, kas sinu seadmele on uus kaart saadaval.

nüMaps Guarantee programm algas 15 oktoober 2008. Kui sa kasutasid oma uut Garmin Nüvi või Zümo seadet esimest korda 17.ndal augustil 2010.a. või pärast seda, on sul õigus saada tasuta kaardiuuendust (kui uus kaartdiuuendus on ilmunud) 90 päeva jooksul pärast esmast seadme kasutamist.


Tingimused ja piirangud:
Eluaegne Euroopa kaardiuuendus. Kui sa soetad eluaegse Euroopa kaardi uuenduse, saad sa kuni neli (4) kaardiuuendust aastas, kui sellised uuendused on saadaval Garmin`i veebilehel, ühele (1) ühilduvale Garmin seadmele seni, kuni sinu toote kasutatav eluiga lõppeb või kui Garmin ei saa enam NAVTEQ`ilt kaardiuuendusi, ükskõik milline on lühem aeg. Tellimuse käigus saadavad uuendused on sama toote uuendused , mis oli ostes algselt seadmesse eelsalvestatud. Mõnel juhul ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt vaba mälu kaardiuuenduste laadimiseks ning sa pead valima uuendamiseks piiratud kattuvusega kaardi. Garmin võib tühistada sinu tellimuse ükskõik mis ajal, kui sa rikud selle lepingu ükskõik millist tingimust. Sinu kaardiuuenduse eluaegset tellimust ei ole võimalik üle kanda teisele isikule või teisele Garmin seadmele.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee